Jan Czochralski - dokument

Franiszek-Cz6 listopada w TVP 2, o godz 00:05 (w nocy ze środy na czwartek) będzie miał premierę nasz nowy dokument o wielkim i wybitnym polskim uczonym, profesorze Janie Czochralskim. Dlaczego nie słyszeliśmy o Czochralskim skoro był tak wybitny? Dlaczego jest najczęściej cytowanym polskim uczony we współczesnym świecie technik? Jaki miał związek z rozwojem obecnej technologii komputerów i telefonów komórkowych? Dowiecie się oglądając ten niezwykły film dokumentalny, który sprawi, że będziecie naprawdę dumni z bycia Polakiem.

80 milionów polskim kandydatem do Oscara!

Komisja Oscarowa  powołana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Bogdana Zdrojewskiego, wybrała film „80 milionów” Waldemara Krzystka na polskiego kandydata do Oscara w kategorii „Najlepszy Film Nieanglojęzyczny”.

Sukcesy naszych produkcji

Niezwykle miło nam oznajmić, że aż dwa nasze projekty – film fabularny „80 milionów” oraz serial „Głęboka woda” -  zostały docenione na międzynarodowych festiwalach filmowych i telewizyjnych.

Mroczna historia Olgi Hepnarowej

Razem z czeską firmą BLACK BALANCE rozpoczęliśmy prace nad projektem pełnometrażowego debiutu fabularnego pt. ”Ja, Olga Hepnarova” w reżyserii Tomasa Weinreba i Petra Kazdy.

Dole i niedole "Małego czarodzieja"

Przygotowujemy się do realizacji nowego projektu fabularnego pod roboczym tytułem "Mały czarodziej". Tym razem będzie to film familijny adresowany do wszystkich widzów. 

Serial "Głęboka woda" już na antenie TVP 2

Niezmiernie miło nam ogłosić, że pierwszą serialową produkcję mediabrigade można oglądać od 4 grudnia 2011, w każdą niedzielę, ok. godz. 21:00 na antenie Programu 2 Telewizji Polskiej.